O nás

Potřebujete komunikovat v cizím jazyce v práci, nebo se chcete bez problému domluvit na dovolené? At´ už je Vaše motivace jakákoliv, rádi Vám pomůžeme dosáhnout Vašich cílů!

Jsme soukromá jazyková škola v Ostravě. Již od roku 2007 let nabízíme individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy šité na míru našich klientů. Ze zkušeností víme, že jazyková výuka je efektivní tehdy, pokud máte příležitost co nejvíce mluvit a konverzovat. Lekce Vás také musí bavit a musíte se těšit na další. To vše zajistí naši zkušení, kreativní a přátelští lektoři za použití svých znalostí, moderních metod výuky i nejnovějších materiálů.

Vysoká efektivita našich lekcí je dána mimo jiné malými skupinami studentů (max. 6).

Jazykové kurzy nabízíme v těchto jazycích: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, polština, ruština, maďarština, srbština, chorvatština. Kurzy ostatních jazyků pro Vás rádi zařídíme na objednávku. Naše jazyková škola působí v Ostravě, Olomouci, Kopřivnici, Frýdku – Místku a Zlíně. V dalších městech Vám rádi zajistíme jazykové kurzy na objednávku.

Uvažujete nad studiem v naší jazykové škole? Pak by Vás mohlo zajímat...

Jak vybíráme lektory? Všichni naši lektoři prošli náročným výběrovým řízením. Kromě velmi dobré znalosti jazyka musí předvést také ukázkové hodiny, abychom si byli jistí, že jsou dostatečně motivující, pedagogicky zdatní a umí vést lekce tak, aby byly zábavné a maximálně přínosné. Naprostá většina našich lektorů pobývala delší dobu v zahraničí a vlastní jazykové certifikáty. Lektoři se dále vzdělávají na četných metodických a jazykových seminářích.

Jakým způsobem učíme? Jazyk je především o tom, umět se domluvit. Proto se zaměřujeme na konverzaci už od úplných začátků. V kurzech jsou samozřejmě rozvíjeny i ostatní složky jazyka – poslech, četba, gramatika, psaní. To vše srozumitelnou a zábavnou formou.

Z jakých materiálů učíme? V našich jazykových kurzech používáme nejnovější a nejlépe propracované učebnice, které jsou na trhu k dispozici – nejčastěji English File Third Edition, Speak Out, New Inside Out a další. Práce s učebnicí však tvoří pouze „kostru“ lekce, zhruba polovina času je vyplněná aktivitami a komunikačními hrami, které si lektoři do lekcí přinášejí, a které Vám pomáhají v procvičování a rozvoji jazyka.

Nabídka práce

Naše jazyková škola hledá schopné lidi na pozici lektorů v Ostravě a okolí, Olomouci a Českých Budějovicích.

Nabízíme možnost pracovat dle Vašich časových možností (již od 4 hodin týdně), zakládáme si na přátelské atmosféře, individuálním přístupu a minimu administrativy. Nabízíme výborné platové podmínky a možnost navštěvovat jazykový kurz zdarma.

Požadujeme výbornou jazykovou úroveň, schopnost připravit zajímavé a efektivní lekce, spolehlivost, přátelské vystupování, komunikativnost.

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme

Napište nám


Kontakt

Mgr. Kateřina Mohylová

tel.: 732 252 724

Petra Valošková

tel.: 737 390 434

IČO: 746 91 392

Číslo účtu: 1321464003/0800

Adresa učeben

Spojů 835/2, Ostrava – Poruba, 70800

Veleslavínova 4, Ostrava – Moravská, 70200