Jazykové kurzy online

V dnešní době stále více klientů využívá našich distančních lekcí. Jak jazykové kurzy online probíhají? Podobným způsobem jako klasická hodina, má ovšem má nesporné časové výhody – můžete se učit kdykoli a kdekoli, z pohodlí domova či přímo z Vaší kanceláře, z chaty, od moře…:) Ušetříte tedy čas, protože nebude nutné dojíždět na samotnou lekci. Navíc samozřejmě nevzniká riziko nákazy COVIDem.

Přihlásíte se do virtuální třídy, kde už na Vás bude čekat náš lektor  (případně další spolužáci v případě skupinových kurzů). Lektor s Vámi živě komunikuje stejně jako při prezenční výuce, slovíčka či fráze Vám může psát rovnou do chatu. Další potřebné doplňkové materiály Vám lektor předem zašle emailem či budou k dispozici ke stažení. Výuka probíhá na profesionální platformě Whereby.com – nemusíte se nikam registrovat, lektor Vám pouze zašle odkaz, na který kliknete a jste připojeni. Pokud chcete využít jiných internetových možností, není pro nás samozřejmě problém výuka přes Skype, Whatsapp apod. Jazykové kurzy online nabízíme v těchto jazycích: angličtina, němčina, španělština, ruština, holandština, chorvatština, srbština, a další dle Vašeho výběru. Pro individuální lekce online platí stejná cena pro 1-3 osoby, pokud tedy máte někoho, kdo by chtěl studovat s Vámi, můžete se rozdělit o náklady na výuku.

Nově zavádíme také distanční skupinové kurzy! Malé skupiny studentů zajistí komfort při výuce, profesionální online platformy plynulost výuky a bezproblémové připojení z počítače, tabletu i mobilního telefonu. Vstupte do virtuální třídy!

Nově je možné objednat online také doučování českého jazyka, matematiky, fyziky, chemie a dalších předmětů pro Vás či Vaše děti. Od základní školy až po přípravu na maturitu či přijímací zkoušky na vysokou školu.

Jazykové kurzy online (1-3 osoby)

typ 45 min. 60 min. 90 min.
lekce s českým lektorem 390,-  Kč 420,- Kč 690,- Kč
lekce s rodilým mluvčím 490,- Kč 520,- Kč 790,- Kč
obchodní/ technický jazyk nebo exotické jazyky 450,- Kč 490,- Kč 750,- Kč

Jazykové kurzy online
Jazykové kurzy online

  Závazná objednávka kurzu přes Skype

  TYP KURZU:

  Skype

  JAZYK:

  FREKVENCE KURZU:

  1xtýdně2xtýdně3xtýdnějiná

  DÉLKA LEKCE:

  45 min.60 min.90 min.jiná

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ (dále jen klient):

  ADRESA:

  TELEFON:

  KONTAKTNÍ EMAIL:

  IČO:

  Jak jste se o nás dozvěděli?

  NeAno (sleva cca 10% oproti běžným maloobchodním cenám)

  Přihláškou se klient zavazuje:

  • • zavazuje vyplnit své kontaktní údaje na přihlášce a uhradit cenu kurzu dle platného ceníku, který je zveřejněn na internetových stránkách www.domluvim-se.cz do 7 kalendářních dní na účet účet České Spořitelny 1321464003/0800.

  • zavazuje, že nebude v průběhu účinnosti této přihlášky a po dobu jednoho roku od ukončení její platnosti bez souhlasu a vědomí jazykové školy DOMLUVÍM SE nijak spolupracovat s lektorem, který vyučoval daný kurz. V opačném případě může jazyková škola po klientovi požadovat náhradu vzniklé škody, která jeho jednáním jazykové škole vznikne a smluvní pokutu ve výši 15 000 Kč.

  • Potvrzuje, že si přečetl obchodní podmínky jazykové školy Domluvím se a souhlasí s nimi Akceptoval

  Kontaktujte nás

  Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme

  Napište nám


   Kontakt

   Mgr. Kateřina Mohylová

   tel.: 732 252 724; Pokud nezvedáme telefon, znamená to, že vedeme výuku. Ozveme se Vám ihned, jakmile to bude možné.

   Bc. Petra Valošková

   tel.: 605 75 63 09

   IČO: 746 91 392

   Číslo účtu: 115-3295340267/0100

   Adresa učeben

   Mariánské náměstí 5, Ostrava - Mariánské Hory, 70900