fbpx

Firemní kurzy cizích jazyků pro Vaše zaměstnance

Zajišťujeme firemní kurzy cizích jazyků pro Vás či Vaše zaměstnance

Nabízíme firemní jazykové kurzy přímo u Vás na pracovišti v těchto jazycích: angličtina, němčina, španělština, italština, ruština, holandština, francouzština, chorvatština, čínština a další dle Vaší poptávky.

Nabízíme jak individuální, tak skupinovou výukuPřed zahájením kurzů provedeme jazykový audit a následně doporučíme vhodný postup, aby výuka byla co nejefektivnější. Budeme průběžně provádět hodnocení pokroku Vašich zaměstnanců, povedeme evidenci docházky, zajistíme adekvátní výukové materiály. Výuka probíhá v termínech, které si sami určíte. Lekce mohou probíhat ráno, odpoledne i ve večerních hodinách. Na míru Vám můžeme připravit víkendové nebo krátkodobé intenzivní kurzy. Dle Vaší poptávky zajistíme českého lektora nebo rodilého mluvčího. Zaměření jazykového kurzu může být všeobecné, ale také obchodní či technické. Lektor připraví Vaše zaměstnance přímo na oblast jazyka, kterou se prioritně zabývá Vaše firma. Pomůžeme Vám připravit se na jednání se zahraničním obchodním partnerem, prezentaci Vaší firmy před klientem i na mezinárodní konferenci

Samozřejmostí jsou výborní lektoři: všichni naši lektoři jsou vybíráni na základě náročného výběrového řízení, abychom si byli jistí, že Vaše výuka bude opravdu kvalitní. Klademe důraz nejen na jejich jazykové dovednosti a vzdělání, ale také na jejich schopnosti své vědomosti předat dále efektivní, srozumitelnou, a v neposlední řadě zábavnou formou. Své lektory dále neustále vzděláme prostřednictvím metodických seminářů a konferencí, které představují nejnovější poznatky ve výuce jazyků.

Nově nabízíme také výuku online, která se stala velmi populární pro svou flexibilitu a úsporu času. Online lekce probíhají přes profesionální výukovou platformu Whereby.com, případně přes Skype nebo Whatsapp.

Kurzy lze platit klasicky fakturou, ale také prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus, Benefity a.s., Sodexo, Edenred či dalších. Pro více informací o možnostech, jak získat firemní jazykové kurzy z grantů, nás prosím kontaktujte, poradíme Vám, jak zajistit vše potřebné.

Cena stanovena dle počtu osob, intenzity, odbornosti, četnosti výuky apod. 310 – 450 Kč/ 45 min. výuky

Firemní kurzy cizích jazyků pro vaše zaměstnance
Firemní kurzy cizích jazyků pro vaše zaměstnance

  Poptávka firemního kurzu

  TYP KURZU: Firemní
  JAZYK:
  JMÉNO A PŘÍJMENÍ (dále jen klient):
  ADRESA:
  TELEFON:
  KONTAKTNÍ EMAIL:
  IČO:
  ZPRÁVA:
  Jak jste se o nás dozvěděli?

  NeAno (sleva cca 10% oproti běžným maloobchodním cenám)

  Kontaktujte nás

  Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme

  Napište nám


   Kontakt

   Mgr. Kateřina Mohylová

   tel.: 732 252 724

   Bc. Petra Valošková

   tel.: 737 390 434

   IČO: 746 91 392

   Číslo účtu: 115-3295340267/0100

   Adresa učeben

   Spojů 835/2, Ostrava – Poruba, 70800

   Veleslavínova 4, Ostrava – Moravská, 70200