O nás

Jsme soukromá jazyková škola v Ostravě. Již od roku 2007 nabízíme individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy šité na míru našich klientů. Ze zkušeností víme, že jazyková výuka má výsledky tehdy, pokud máte příležitost co nejvíce mluvit a konverzovat. Lekce Vás také musí bavit a musíte se těšit na další. To vše zajistí naši zkušení, kreativní a přátelští lektoři za použití svých znalostí, moderních metod výuky i nejnovějších materiálů.

Potřebujete komunikovat v cizím jazyce v práci, nebo si chcete bez problému objednat kafe na dovolené? Chystáte sňatek s cizincem a potřebujete se domluvit s tchyní?:) Ať už je Vaše motivace jakákoliv, rádi Vám pomůžeme dosáhnout Vašich cílů!

Vysoká efektivita našich skupinových lekcí je dána mimo jiné malými skupinami studentů (vždy maximálně 6 studentů ve skupině). Pokud preferujete intenzivnější formu výuky a rychlejší výsledky, máme pro Vás v nabídce širokou škálu individuálních kurzů, nově také vychytané komplexní balíčky jazykových služeb. Pokud jste časově zaneprázdněni, doporučujeme variantu lekcí přes Skype či stále oblíbenějších telefonních lekcí. Majitelé firem jistě ocení možnost získat jazykové kurzy pro své zaměstnance zdarma, hrazené z dotací pro vzdělávání. S vyřízením dotací Vám rádi pomůžeme a vše potřebné zajistíme.

Jsme soukromá jazyková škola v Ostravě - již od roku 2007
Jsme soukromá jazyková škola v Ostravě – již od roku 2007

Co naše jazyková škola v Ostravě nabízí?

Dáváme si záležet především na kvalitě našich lektorů. Všichni naši lektoři jsou vybíráni na základě náročného výběrového řízení, abychom si byli jistí, že Vaše výuka bude opravdu efektivní. Klademe důraz nejen na jejich jazykové dovednosti a vzdělání, ale také na jejich přátelském vystupování, empatickém přístupu, a v neposlední řadě na schopnosti vytvořit zábavné, a přitom efektivní lekce. Své lektory dále neustále vzděláme prostřednictvím metodických seminářů a konferencí, které představují nejnovější poznatky ve výuce jazyků.

Jazykové kurzy v Ostravě nabízíme v těchto jazycích: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, polština, ruština, maďarština, srbština, chorvatština, arabština, holandština. Kurzy ostatních jazyků pro Vás zařídíme na objednávku. Naše jazyková škola působí v Ostravě, Olomouci, Kopřivnici, Frýdku – Místku, Opavě a Praze. V dalších městech Vám rádi zajistíme jazykové kurzy dle Vaší poptávky.

Uvažujete nad studiem v naší jazykové škole? Pak by Vás mohlo zajímat...

Jak vybíráme lektory? Všichni naši lektoři prošli náročným výběrovým řízením. Kromě velmi dobré znalosti jazyka musí předvést také ukázkové hodiny, abychom si byli jistí, že jsou dostatečně motivující, pedagogicky zdatní a umí vést lekce tak, aby byly zábavné a maximálně přínosné. Naprostá většina našich lektorů pobývala delší dobu v zahraničí a vlastní jazykové certifikáty. Lektoři se dále vzdělávají na četných metodických a jazykových seminářích.

Jakým způsobem učíme? Jazyk je především o tom, umět se domluvit. Proto se zaměřujeme na konverzaci už od úplných začátků. V kurzech jsou samozřejmě rozvíjeny i ostatní složky jazyka – poslech, četba, gramatika, psaní. To vše srozumitelnou a zábavnou formou.

Z jakých materiálů učíme? V našich jazykových kurzech používáme nejnovější a nejlépe propracované učebnice, které jsou na trhu k dispozici – nejčastěji English File Third Edition, Speak Out, New Inside Out a další. Práce s učebnicí však tvoří pouze „kostru“ lekce, zhruba polovina času je vyplněná aktivitami a komunikačními hrami, které si lektoři do lekcí přinášejí, a které Vám pomáhají v procvičování a rozvoji jazyka.

Nabídka práce

Naše jazyková škola hledá schopné lidi na pozici lektorů v Ostravě a okolí, Olomouci a Českých Budějovicích.

Nabízíme možnost pracovat dle Vašich časových možností (již od 4 hodin týdně), zakládáme si na přátelské atmosféře, individuálním přístupu a minimu administrativy. Nabízíme výborné platové podmínky a možnost navštěvovat jazykový kurz zdarma.

Požadujeme výbornou jazykovou úroveň, schopnost připravit zajímavé a efektivní lekce, spolehlivost, přátelské vystupování, komunikativnost.

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme

Napište nám


  Kontakt

  Mgr. Kateřina Mohylová

  tel.: 732 252 724; Pokud nezvedáme telefon, znamená to, že vedeme výuku. Ozveme se Vám ihned, jakmile to bude možné.

  Bc. Petra Valošková

  tel.: 605 75 63 09

  IČO: 746 91 392

  Číslo účtu: 115-3295340267/0100

  Adresa učeben

  Mariánské náměstí 5, Ostrava - Mariánské Hory, 70900