Jazykové kurzy přes telefon, Whatsupp, Viber či FB Messenger

.Aktuální složitá situace vede k nutnosti minimalizace mezilidských kontaktů. Naše jazyková škola proto nabízí jazykové kurzy přes telefon, Whatsapp, Viber, FB Messenger či jiné telekomunikační platformy. Můžete se tak vzdělávat v pohodlí svého domova, aniž byste museli kamkoli docházet.

Jazykové kurzy přes telefon

Naučíte se hbitě reagovat, kurzy přes telefon zautomatizují Vaše znalosti a Vaše jazyková příprava bude pravidelná. Můžete studovat kdykoliv a kdekoliv chcete a žádná lekce Vám již neuteče.

Pro koho jsou jazykové lekce přes telefon ideální? Zejména pro studenty, kteří se stydí mluvit a potřebují tento ostych překonat. Naši lektoři Vám svým laskavým, přátelským a trpělivým způsobem pomohou dodat potřebnou sebedůvěru, že zvládnete v cizím jazyce vykomunikovat všechno, co potřebujete. Navíc tím, že jsou lekce časté a zároveň poměrně krátké tento psychický „blok“ mluvit mizí sám od sebe. Je to jen otázka zvyku a pravidelnosti.

Neméně důležitou skupinou studentů, pro které jsou tyto lekce velmi vhodné, jsou samozřejmě také časově velmi vytížení klienti, kteří nemají čas docházet pravidelně na lekce, ale jazykové znalosti potřebují. Deset minut denně si dokáže najít opravdu každý – čas lekcí lze navíc domlouvat flexibilně z lekce na lekci, nemusíte se tedy trápit tím, že pravidelný čas na výuku nedokážete nastavit.

Jak kurz probíhá? Ve Vámi stanoveném čase Vám lektor zavolá přes Whatsupp, Viber či FB Messenger.  Bude s Vámi komunikovat, procvičovat slovní zásobu či výslovnost. Délku a četnost volání si můžete nastavit podle své potřeby – 5, 10 nebo 15 minut, 2x či 3x týdně, nebo denně.

V čem Vám bude kurz přínosem především? Telefonické jazykové lekce jsou skvělé zejména pro zlepšení konverzačních schopností, slovní zásoby, výslovnosti a poslechu. Pokud potřebujete zároveň vysvětlit gramatiku nebo se zaměřit na psanou formu jazyka, doporučujeme zvolit online či klasické lekce, nebo využít některého z našich komplexních balíčků služeb.

typ 5 min. 10 min. 15 min.
telefonická lekce, balíček 5 lekcí 200,-  Kč/5 lekcí 350,- Kč/5lekcí 550,- Kč/5 lekcí

Jazykové kurzy přes telefon, Whatsupp, Viber či FB Messenger
Jazykové kurzy přes telefon, Whatsupp, Viber či FB Messenger

  Závazná objednávka kurzu přes telefon

  TYP KURZU:

  Přes telefon

  JAZYK:

  FREKVENCE KURZU:

  3xtýdně4xtýdně5xtýdnějiná

  DÉLKA LEKCE:

  5 min.10 min.15 min.jiná

  PSANÁ LEKCE:

  AnoNe

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ (dále jen klient):

  ADRESA:

  TELEFON:

  KONTAKTNÍ EMAIL:

  IČO:

  Jak jste se o nás dozvěděli?

  NeAno (sleva cca 10% oproti běžným maloobchodním cenám)

  Přihláškou se klient zavazuje:

  • • zavazuje vyplnit své kontaktní údaje na přihlášce a uhradit cenu kurzu dle platného ceníku, který je zveřejněn na internetových stránkách www.domluvim-se.cz do 7 kalendářních dní na účet účet České Spořitelny 1321464003/0800.

  • zavazuje, že nebude v průběhu účinnosti této přihlášky a po dobu jednoho roku od ukončení její platnosti bez souhlasu a vědomí jazykové školy DOMLUVÍM SE nijak spolupracovat s lektorem, který vyučoval daný kurz. V opačném případě může jazyková škola po klientovi požadovat náhradu vzniklé škody, která jeho jednáním jazykové škole vznikne a smluvní pokutu ve výši 15 000 Kč.

  • Potvrzuje, že si přečetl obchodní podmínky jazykové školy Domluvím se a souhlasí s nimi Akceptoval

  Kontaktujte nás

  Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme

  Napište nám


   Kontakt

   Mgr. Kateřina Mohylová

   tel.: 732 252 724; Pokud nezvedáme telefon, znamená to, že vedeme výuku. Ozveme se Vám ihned, jakmile to bude možné.

   Bc. Petra Valošková

   tel.: 605 75 63 09

   IČO: 746 91 392

   Číslo účtu: 115-3295340267/0100

   Adresa učeben

   Mariánské náměstí 5, Ostrava - Mariánské Hory, 70900